3DEXPERIENCE Platform Aktivasyonu

0
49

3DEXPERIENCE Platform aktivasyonu için ilk olarak siparişi verildikten sonra mail adresinize aşağıdaki gibi bir mail gelecektir. Maildeki ilgili linke tıklayarak 2 numaralı fotoğraftaki giriş ekranı açılacaktır.

3DEXPERIENCE Platform Sözleşme Yönlendirme Maili
3DEXPERIENCE Platform Sözleşme Yönlendirme Maili

3DEXPERIENCE kimliğiniz var ise giriş yaparak devam edebilirsiniz. Eğer yok ise öncelikle bir kimlik oluşturulması gerekmektedir. Kırmızı alana tıkladığınızda karşınıza kayıt ekranı gelecektir.

3DEXPERIENCE Platform Kayıt Olma
3DEXPERIENCE Platform Kayıt Olma

Bilgilerinizi girdikten sonra aşağıdaki 2 kutucuğu işaretleyerek Register / Kayıt ol butonuna tıklanır. Kayıt işlemini bitirdikten sizi otomatik olarak sözleşme sayfasına yönlendirecektir. Herhangi bir bağlantı sorununda tekrardan 1 numaralı fotoğraftaki linke tıklayarak 4 numaralı fotoğraftaki sözleşme sayfasına ulaşabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Platform Kayıt Ekranı
3DEXPERIENCE Platform Kayıt Ekranı

Bu ekran sipariş bilgilerinizin görüntülendiği ve sözleşmenizin bulunduğu ekrandır. Burada sözleşmeyi (Müşteri Lisans ve Çevrimiçi Sözleşmesi) onaylamanız gerekmektedir. Sözleşme onayı için ilk önce 1 numaralı kutucuğun olduğun alana tıklayıp sözleşme sayfasına girmeniz gerekmektedir.

3DEXPERIENCE Platform Müşteri Lisans ve Çevrim İçi Sözleşmesi
3DEXPERIENCE Müşteri Lisans ve Çevrim İçi Sözleşmesi

Sözleşme sayfasına girdikten sonra sayfanın sağ alt tarafında bulunan kapat seçeneğine tıklayarak sözleşmeden çıkmanız gerekmektedir. Buradaki kapat seçeneği okudum, anladım, onaylıyorum anlamına gelmektedir.

3DEXPERIENCE Sözleşme Genel Hükümler
3DEXPERIENCE Sözleşme Genel Hükümler

Daha sonra tekrar aynı sayfaya gelerek 2 numaralı kutucuğa UNVAN bilgisi (Şirket Adı) girdikten sonra Kabul Ediyorum seçeneğine tıklıyoruz. Bu işlem sonrasında sözleşmeniz sistemde onaylanmış olarak gözükecektir.

3DEXPERIENCE Sözleşme Unvan Bilgisi
3DEXPERIENCE Müşteri Lisans ve Çevrim İçi Sözleşmesi

Sözleşmeyi onayladıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde Dassault Systemes’dan aşağıdaki gibi mail gelecektir. Kırmızı alanda bulunan linki kullanarak kayıt olduğunuz kullanıcı adını ve şifre ile giriş yaptığınızda  3DEXPERIENCE Platform’a admin olarak giriş yapabilirsiniz.

3DEXPERIENCE Platform Admin Girişi
3DEXPERIENCE Platform Admin Girişi

Bu işlemleri tamamladıktan sonra 3DEXPERIENCE Platformunuza firmanızdaki diğer kullanıcıları eklemek için hazırlamış olduğunuz makalemizi buradan inceleyebilirsiniz.

3DEXPERIENCE Platform’a kolay bir şekilde kayıt olarak bulut dünyasını keşfedebilirsiniz.

3DEXPERIENCE hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz:
SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE Teknik Destek Mühendisi, Sertifikalar: CSWE

YANIT VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin