Akıllı Yüzey & Smart Face Özelliği

1
604

Son güncelleme: 07.06.2020

Zincir seçimi, başta 2.5 eksen operasyonlar olmak üzere neredeyse tüm operasyonlarımızda sıklıkla kullandığımız bir işlem. Bunu yaparken çoğunlukla bir kenara dokunmak, teğetliği kaldırmak, yada açık havuz zincirlerinde seçim yaptıktan sonra yeniden zincir üzerine gelerek o kenarının açık kısmını tanımlamak zorunda kalıyoruz.  Seçmiş olduğumuz alan içerisinden bir geometri silinmişse, yada yeni bir geometri eklenmişse o geometriye ait zinciri yeniden seçmemiz, yada silmemiz gerekebiliyor.  Peki bu söylediklerimizin tamamını tek başına yapan bir komut olsaydı nasıl olurdu ? Detayları videomuzda izleyelim.

SolidCAM hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz:
Serkan KANDIR, Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Eğitim Ana Bilim dalından 2006 yılında mezun olduktan sonra 2007 yılında TEKYAZ bünyesinde çalışmaya başlamıştır. SolidCAM departmanında, post processor uygulamaları, CAM'in verimli kullanılması ve imalat süreçlerinin iyileştirmesi gibi faaliyetleri kullanıcılarımız ile birlikte yürütmektedir. Bu bağlamda SolidCAM'e ait ileri eğitimlerden de sorumludur. Halen SolidCAM deparmanında , Teknik ve Satış Destek Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

1 Yorum

  1. Assalomu alekum iyimisiniz cok rehmet ediyorum siza Uzbekistandan bokiyorum turk dilim iyi dig`il.Imkan olsa bana hepsi derslarda kolladiz modellarni gundararmisiz pocta veya watsap

YANIT VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin