SolidCAM Gelişmiş Mill-Turn Modülü

0
224

Kullanıcı Dostu Arayüz ile Güçlü 5-Eksen Takım Yolları

Günümüz endüstrisinde çok talep görmeye başlayan, hızlı talaş kaldırma ve birden fazla yeteneğe sahip çok eksenli Mill-Turn tezgahlarının tüm fonksiyonlarını tam anlamıyla destekler.
4/5 Eksen Simültane Mill-Turn tezgahları, diğer tezgahların yapamadığı işleri yapabilecek daha fazla yetenek ve kabiliyete sahiptir. Bu tip tezgahlarda birden fazla hareket ekseni, üst- taret, alt-taret, CYB eksenleri ve arka ayna gibi birçok opsiyon bulunabilir.
SolidCAM esnek ve ayarlanabilir, kolay arayüze sahip ve tüm bu çok fonksiyonlu CNC tezgahlarını destekleyebilen gelişmiş teknolojiye sahiptir.
  • Günümüz Mill-Turn tezgahları için punta, ara yatak, arka ayna, döner ve doğrusal taretler ile C-Eksen, CY-Eksen ve B-eksen hareketleri artık standart özellikler haline gelmektedir. SolidCAM, tüm bu kompleks özellikteki makinalardaki çarpma risklerini yok ederek, basit ve güvenle CAM yapılmasını sağlar.
  • Birden fazla taret ve aynaya sahip tezgahlarda tüm senkronizasyon ve komple makine simülasyonu tek bir güçlü pakette sunulmaktadır.
  • Mill-Turn tezgahların programlanması esnasında yine tüm SolidCAM freze ve torna operasyonları kullanılırken aynı zamanda da benzersiz iMachining işleme tekniği de kullanılabilmektedir.

CEVAP VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin