SolidCAM’e Giriş Online Eğitimi

0
2244

Son güncelleme: 25.04.2020

Günümüzde bir çok cam kullanıcısının tercih ettiği, kullanıcı dostu ara yüzü ve karmaşık yapılardan uzak, görselleştirilmiş menüleri ile SolidCAM; kısa implementasyon süreleri ile programa hakim olabileceğiniz bir ortam sunar. SOLIDWORKS’e ait, çoklu gövde, konfigürasyon gibi tüm özellikler, SolidCAM içerisinde kullanılabilir, montaj parçalar üzerinde cam yapılabilir. Bu sayede yapılan revizyonlar otomatik olarak takım yollarınıza yansır.

Cam içerisinde tüm operasyonlar şablon olarak kaydedilebilir, takım ve tutucu listeleri oluşturulabilir ve tüm parçalar için bu şablonlar kullanılabilir. Yapılan operasyonlar için tüm detayları içeren tablolar oluşturularak imalat aşamasında kullanılabilir.

Hiç bilmeyenler için bir saate sığdırdığımız ve tüm bu konulara değindiğimiz online eğitimimizde , SolidCAM’e bir başlangıç yaptık. Online eğitim kaydımızı kaydımızı yukarıdan izleyebilirsiniz.

Cam dosyası için tıklayın

 

SolidCAM hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz:
Serkan KANDIR, Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Eğitim Ana Bilim dalından 2006 yılında mezun olduktan sonra 2007 yılında TEKYAZ bünyesinde çalışmaya başlamıştır. SolidCAM departmanında, post processor uygulamaları, CAM'in verimli kullanılması ve imalat süreçlerinin iyileştirmesi gibi faaliyetleri kullanıcılarımız ile birlikte yürütmektedir. Bu bağlamda SolidCAM'e ait ileri eğitimlerden de sorumludur. Halen SolidCAM deparmanında , Teknik ve Satış Destek Yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

YANIT VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin