SOLIDWORKS Lisans No Öğrenme

0
90

SOLIDWORKS aktivasyon işlemi 24 haneli lisans seri numarası ile sağlanmaktadır. SOLIDWORKS lisans seri numarasına kurulum, aktivasyon, deaktivasyon gibi işlemler sırasında ihtiyaç duyuyoruz. Kurulu olan SOLIDWORKS’te lisans numarasını öğrenmek aslında oldukça kolay.

SOLIDWORKS Lisans numaranız, SOLIDWORKS 2019 ve öncesi sürümlerde programın içinde yer alan “Yardım” menüsü içinde “SOLIDWORKS Hakkında” kısmında yer almaktadır. İngilizce SOLIDWORKS kullanıyorsanız, “Help” menüsü içinden “About SOLIDWORKS” girerek lisans seri numaranızı öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki görselde söz konusun işlem adımları gösterilmektedir.

SOLIDWORKS Lisans Seri Numarası
SOLIDWORKS 2019 ve Öncesi Versiyonlar Lisans No Öğrenme

SOLIDWORKS 2020 ve sonrası sürümlerde lisans seri numarasına menü barında bulunan ? işaretine tıkladıktan sonra “SOLIDWORKS Hakkında” kısmından erişebilirsiniz. İngilizce menüde de aynı şekilde ? işaretine tıkladıktan sonra “About SOLIDWORKS” bölümünden lisans numaranıza erişebilirsiniz.

SOLIDWORKS Lisans Seri No
SOLIDWORKS 2020 ve Sonrası Versiyonlar Lisans No Öğrenme

SOLIDWORKS Yardım menüsünü kullanarak lisanslarınız ile ilgili bilgileri yukarıda da anlatıldığı şekilde öğrenebilirsiniz.

SOLIDWORKS hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz:

CEVAP VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin