SWOOD Makam Odası Konsepti Tasarımı

0
20

Merhabalar; konsept tasarımları serimizin ilk videosuyla karşınızdayız. Bu videomuzda beraber makam odası konsepti tasarladık. Konseptimizin içerisinde bir adet dolabımız ve bir adet’de masamız bulunuyor.

Tasarıma ilk etapta dolabımızdan başlıyoruz. Tasarıma başlamadan önce, dolabın ayrı ayrı kabinlerden bir araya geldiğini farkettik. Bu yüzden kabini bir kez, Swood Box kütüphanesinde tasarlayacağız. Sonrasında gene box kütüphanesini kullanarak raf, çekmece,dikme, kulp vs. aksesuarlarımızı atacağız. Ardından ise masamızı; SOLIDWORKS tasarım eleman ve unsurlarından yararlanarak tamamlıyoruz.

SWOOD BOX KÜTÜPHANESİNİ KULLANMAK

Kabini Swood Box kütüphanesine kaydettiğimiz için, artık herseferinde kabin çizmek zorunda kalmayacağız. Bir kaç dakika içerisinde tasarladığımız kabini gene  bir kaç dakika içerisinde Swood Frame sayfasına sürükleyip bırakarak tasarımımızı gerçekleştiricez.

Sizlerde bünyenizde artık standartlaşmış olan kabinleri, ister farklı Box’lar istersenizde aynı Box içerisinde oluşturup, depolayabilirsiniz. Bunu yapmak sizi tekrar tekrar tasarım yapmaktan kurtarır.

 

CEVAP VER

Mesajınızı yazın
Adınızı buraya girin